Απ όσο γνωρίζουμε οι ΧΑΔΑ με χρηματοδότηση της Ευρωπαϊκής Ένωσης έχουν καταργηθεί και όποιος δήμος δημιουργεί νέους, τα πρόστιμα είναι πολύ τσουχτερά και φυσικά τα πληρώνουν οι δημότες,
Ρωτούμε τον πρόεδρο του τοπικού του Κουτσού και τον κ. Δήμαρχο.
Πόσο νομιμοποιούνται και οι δύο να βάζουν τους συνδημότες τους να πληρώνουν πρόστιμα σε αυτούς τους χαλεπούς καιρούς επειδή δεν μπορούν να διαχειριστούν τα απορρίμματα τους με σωστό τρόπο;
Αν πάλι φταίει ιδιώτης να τον ελέγξουν άμεσα.